Natalia
12/06/2024
Pani Ania jest ciepłą i bardzo empatyczną osobą. Dzięki jej pomocy i zaangażowaniu udało mi się wyjść z depresji, a dzięki różnym technikom i zadaniom proponowanym przez terapeutkę lepiej poznałam siebie, swoje potrzeby i reakcje na różne wydarzenia. Pani Ania bardzo umiejętnie dostosowuje się do potrzeb pacjenta i używa technik które są najbardziej efektywne na danym etapie terapii. Mimo, że terapia odbywała się w nurcie poznawczo-behawioralnym, Pani Ania, dzięki swoim licznym szkoleniom wplatała również elementy terapii schematów. Przez cały czas trwania terapii (ponad 2 lata) czułam się zaopiekowana i wysłuchana, wiedziałam że mogę powiedzieć terapeutce o wszystkim, że nie będzie mnie ona oceniała ale starała się zrozumieć i pomóc. Mogę śmiało stwierdzić, że dzięki pomocy Pani Ani zmieniło się moje życie, nauczyłam się stawiać granice, słuchać swoich potrzeb i być względem siebie mniej wymagająca.
Polecam serdecznie Panią Anię jako terapeutkę.
Zobacz więcej
Dominika
13/05/2024
Z Panią Anią pracowałam przez prawie 3 lata. Nasza współpraca obejmowała zarówno pomoc w kryzysie (na samym początku) jak i dłuższą pracę dotyczącą zrozumienia dotychczasowych doświadczeń i schematów.
Sama jestem psycholożką, więc ważne jest dla mnie, aby osoba, z którą współpracuję opierała swoją praktykę na aktualnej wiedzy naukowej, stale doszkalała się, była otwarta i elastyczna. Pani Ania jest dokładnie taką osobą. Przez cały czas trwania naszych spotkań miałam poczucie dużego zaangażowania oraz dostosowywania sposobu pracy do moich potrzeb. Szczególnie przydatne były dla mnie ćwiczenia i zadania, które pomagały mi uporządkować dotychczasowe postępy i zdobytą wiedzę. Oprócz wysokich kompetencji i wiedzy, Pani Ania jest także osobą ciepłą, wrażliwą, tworzącą dobrą atmosferę w gabinecie (oraz podczas spotkań online, co nie jest wcale takie łatwe), responsywną i zaangażowaną. Dzięki temu czuję, że kończę terapię wyposażona w nowe umiejętności i większe zrozumienie samej siebie.
Zobacz więcej
K.W.
07/11/2023
Pani Ania to świetna terapeutka. Pozwoliła mi nauczyć się nowych narzędzi, które mogą pomoc w kryzysie, a Pani Ania dała mi poczucie bycia wysłuchanym i wspieranym. Odzyskałem równowagę po dużym kryzysie, zwiększyłem pewność siebie, zrozumiałem mechanizmy, które mną kierowały. Dostrzegam duże polepszenie komfortu życia, relacji z innymi ludźmi i zrozumienia samego siebie.
Zobacz więcej